Skip links

Virtuālā lekcija zoom platformā par tēmu: Prieks mūsu ikdienā.

15.12.2020., no 10:30-11:30 mūsu kapelāne Helene Saleniece vadīs iedvesmojošu, stiprinošu lekciju (angļu valodā) zoom platformā par tēmu: Prieks mūsu ikdienā.

Vairāk info un pieteikšanās rakstot e-pastu sapnutilti@sapnutilti.lv vai zvanot 26179082.

Šo pasākumu organizējam kopā ar mūsu atbalstītājiem Starptautisko sieviešu klubu (The International Women’s Club of Riga), kas mūs katru gadu atbalsta ar finansējumu video, pasākumu u.c.aktivitāšu tapšanai.

Par Heleni Salenieci:

Bērnu paliatīvās aprūpes biedrības kapelāne. Helēne studējusi Šveicē un ieguvusi maģistra grādu teoloģijā. Pēc atgriešanās Latvijā viņa strādāja par vadītāju kristīgās literatūras un dāvanu veikalā “Amnis” un Evaņģēliski luteriskajā Jēzus baznīcā kā jaunatnes mācītāja, līdz tika uzaicināta kļūt par galveno mācītāju Latvijas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā Denverā, Kolorādo, ASV. Helēne tur bija mācītāja vairāk nekā 5 gadus un pēc tam atgriezās Latvijā. Savā laikā ASV viņa devās uz dažādām draudzēm un tika uzaicināta vadīt draudzes dievkalpojumus un lasīt lekcijas. Tagad viņa strādā ar ģimenēm, kurās aug neizārstējami slimi bērni, un palīdz viņiem šajā izaicinājumu pilnajā laikā.

Foto: Madara Parma

#lecture #virtuallecture #joyineveryday #iwcr