Skip links

Foto izstādes “Sapņu tilti” atklāšanas svētki

2019. gada 5.septembrī, klātesot pasaules atzinību guvušajai fotogrāfei Andželai Forkerei, ģimenēm, atbalstītājiem, draugiem, atklājām foto izstādi “Sapņu tilti.” 15 lielizmēra kanvas stāsta pašas par sevi – par galvenajiem varoņiem, bērnu paliatīvo aprūpi kopumā.

Mums, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrībai jau ilgu laiku ir kāds sen lolots sapnis – uzbūvēt multifunkcionālo bērnu paliatīvās aprūpes centru “Sapņu tilti”. 2018. gadā mums lielu atbalstu ceļā uz sapni sniedza Elita Mīlgrāve ar domu biedriem, savukārt šogad esam guvuši arī starptautisku atbalstu – mūsu iecere uzrunāja pasaules atzinību guvušo fotogrāfi Andželu Forkeri. Maija izskaņā viņa viesojās Latvijā, lai fotografētu 12 bērniņus. Lai caur šīm fotogrāfjām vēstītu, ka ikviens bērns, ģimene, neskatoties uz diagnozi ir tiesīgs būt mīlēts, saprasts un parādīt, cik ļoti nepieciešama ir centra “Sapņu tilti” izveide.

Andželas ieguldījums ir kas stipri vairāk par fotogrāfiju – šiem bērniņiem tā bija iespēja šūpoties, lēkt batutā, peldēt, kļūt par grima mākslinieci, iejusties “Sarkangalvīte un vilks” ādā, pacienāt dinozauru ar ledeni….un doties ceļā pāri sapņu tiltam pie sava sapņa, kad iespējams ir viss.

Apskatīt galeriju var šeit: https://www.sapnutilti.lv/galerija/foto-izstades-sapnu-tilti-atklasanas-svetki/